Eyeliner&Dipliner

 


Eyeliner Nedir?
İstediğiniz kalınlıkta, son derece düzgün ve doğal görünümlü bir göz çizgisine sahip olabilirsiniz. Bu sayede kirpikleriniz daha sık görünecek ve gözleriniz daha belirgin olacaktır. Kalıcı göz makyajında adeta devrim niteliğinde bir ürün olan eyeliner ve dipliner bir kadının makyaj rutinindeki kurtarıcı bir rol oynuyor.

Eyeliner Nasıl Uygulanır?
Dilediğiniz formda, kalınlıkta ve uzunlukta bir eyeliner çizgisine sahip olmak tamamen sizin elinizdedir. Sizin de onay verildikten sonra dipliner çizgisi çekildikten sonra kalıcı makyaj uzmanı, uygulama esnasında kullanılacak olan dipliner boya pigmentlerini hazırlamaya başlar. Enjeksiyon işlemine başlanmadan önce göz kapağına özel bir anestezik krem sürülür. Bu sayede kişi, işlem esnasında herhangi bir acı hissetmez. Özel bir kalıcı dipliner kalemi kullanılarak başlanır ve boya pigmentleri, tek tek kalıcı dipliner hattının üzerine enjekte edilir. Yaklaşık yarım saat ile 1 saat arasında süren bir işlemin sonunda kalıcı dipliner uygulamanız tamamlanmış olur.

Eyeliner ve Dipliner Uygulamasının Avantajları Nelerdir?
Eyeliner çizgisi, kişinin zevkine göre faklı uzunluk ve kalınlıklarda olabilmektedir. Kalın çizgiler ile oluşturulan eyeliner genellikle gözlerin daha belirgin bir şekilde ortaya çıkmasına yarar. İnce çizgiler ise özellikle göz kapakları düşük ya da göz kapağı mesafesi dar olan kişiler için uygundur.